Bukiety ślubne Lublin

02:38:00

W ostatni weekend kwiaciarnie opanowało istne weselne szaleństwo. Miałyśmy do przygotowania bukiety na cztery śluby, a przecież wiadomo, że każda panna młoda jest inna i ma własne wizje swoich kwiatów. Dlatego całą pracownię pokryły naręcza gerber w kolorze fuksji i kremu, delikatnej różowej i białej kantadeskii, róż w odcieniach czerwieni, herbaty, pudrowego różu i bielii, dużych goździków i wspaniale pachnącej białej frezji. Czy można wyobrazić sobie lepszy weekend? :) A oto efekty naszej pracy:
1. Bukiety ślubne z gerber. Cena bukietu dla panny młodej to 120zł (w kolorze fuksji-mieszany). Cena bukietu dla druhny to 80zł. Każda butonierka kosztuje 20zł


2. Kolejny bukiet był zamówiony tylko dla panny młodej i składał się z krwistej czerwonej róży red naomi i białej frezji. Cena 160zł:

3. Kolejne bukiety były najbardziej skomplikowane. Składały się z białej kalii, różowych róż i białych róż dla panny młodej, a dla druhny, w mniejszej wersji z różowymi kaliami i takimi samymi różami. Cena bukietu panny młodej 150zł, dla druhny 100zł:


4. Na ostatni ślub panna młoda zamówiła bukiety z róż i goździków. Dla niej w kolorze czerwonym, dla druhny w odcieniach herbaciano-kremowym. Bukiet ślubny panny młodej kosztował 170zł, druhny 110zł:

W przyszły weekend szykuje nam się fioletowy ślub, ale o tym napiszę niedługo :) Mam nadzieję, że podobają się Wam bukiety. Miłego - słonecznego dnia!

Zobacz również

1 komentarze

  1. Przepiękne, cudowne:) szkoda,że ja już po ślubie:) heh...

    OdpowiedzUsuń