Bukiet ślubny z kalii i storczyka.

10:49:00

13 kwietnia był dla nas wyjątkowy. Organizowałyśmy pełną florystykę ślubną dla Pani Karoliny i Pana Karola. W tym wyjątkowym dniu para młoda postawiła na kolorystykę zielono - białą z dodatkami klasycznego brązu w odcieniu czekolady. Do przygotowania było dużo rzeczy, dlatego byłyśmy na nogach już od 4 rano!! Kwiatami które łączyły wszystkie dekoracje były piękne zielone storczyki cymbidium. Wszystko miało delikatną egzotyczną nutę i wydaje mi się, że wyszło na prawdę fajnie :) Oceńcie sami:
 1. Bukiet ślubny zrobiony został z zielonego storczyka, białej kalii, zielonego goździka, kremowej róży i dodatków w postaci farbowanego na brązowo ostu z brązową wstążką. Jak Wam się podoba?
Niestety nasz fotograf nie zdążył uchwycić bukietu druhny, który zrobiłyśmy z zielonego goździka i zielonego cymbidium. 

2. Kościół w Lublinie na ulicy Staszica. Dekoracje wyknane z zielonego storczyka, białej margerytki z dodatkami wstążek. Pokrowce na krzesła szyłyśmy do późnych godzin nocnych:
3. Dekoracja w sali weselnej pod Kasztanami w Lublinie. Postanowiłyśmy postawić na prostotę, dlatego w niskich naczyniach zatopiłyśmy główki storczyków w wodzie, z kolorowymi kulkami, które pięknie odbijały światło. Dekoracja krzeseł, była podoba do tej w kościele, natomiast kompozycja przed parą młodą nadała całości egoztycznego wyglądu, a to dzięki liściom palmowym i zielonym storczykom oczywiście!
4. Dekoracja samochodu wykonana z...................storczyków :) Z dodatkami ratanu i wstążek.
Dodam tylko, że pełna florystyka ślubna (czyli dwa bukiety, dwie butonierki, dekoracja kościoła+ wypożyczenie pokrowców na krzesła i klęczniki, dekoracja sali i samochodu), w naszej kwiaciarni kosztuje w przedziale 1200 - 1500zł, oczywiście w zależności od ilości i rodzaju kwiatów.
Zapraszam do komentowania :)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Uwielbiam storczyki a kalie też miałam w bukiecie...te przedstawione tutaj są cudne Ładna kolorystyka:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękny bukiet ślubny:) I te wszystkie dekoracje, cudowne:)

    OdpowiedzUsuń