Różowe kwiaty w bukiecie ślubnym/ Trendy ślubne 2014

03:38:00

   Różowy to ulubiony kolor ślubny. Przynajmniej większość z przyszłych Panien Młodych bierze go pod uwagę, planując swoje wymarzone wesele. Zapewne jest to spowodowane mnogością odcieni tego koloru, od najdelikatniejszych pudrowych tonów, poprzez słodsze barwy gumy balonowej, intensywne ubarwienie jak u fiołka alpejskiego, po szalone tonacje fuksji. Wcześniej pisałam już o ślubie we wszystkich odcieniach różu KLIK lecz dzisiaj skupimy się tylko na inspiracjach związanych z trendem ślubnym 2014, czyli pastelowymi kwiatami w bukietach weselnych. Przypomnę tylko, że wcześniej pisałam już o brzoskwiniowych i żółtych bukietach.

Rożowe kwiaty to: hortensja, róża, gerbera, mak, stokrotka, lilia, jaskier, glorioza, anturium, tulipan, storczyk, goździk, hiacynt i eustoma. Powinna znaleźć się tutaj piwonia, lecz niestety się nie zmieściła ;(
   Różowy ma to do siebie, że pasuje każdej Pannie Młodej. Czy jesteś delikatną blondynką o zielonych oczach, czy brunetką o czekoladowym spojrzeniu w różu będzie Ci do twarzy. Wystarczy, że znajdziesz odpowiedni odcień dla siebie. I tak jak blondynkom polecam mocniejsze kolory, dla dodania "pazura" tak brunetkom będzie za pan brat z delikatnymi tonami słodkiej gumy balonowej, która złagodzi ich ciemną kolorystycznie oprawę (włosy, oczy, opalona skóra). Różowy jak i biały występują praktycznie w każdej odmianie kwiatów, dlatego czy to wiosna czy zima znajdzie się coś modnego w kwiaciarniach. Wystarczy zapytać florystę, które kwiaty będą tańsze. U nas w Lublinie niezmiennie królują goździki, które są dostępne o każdej porze roku, a ich cena raczej też nie ulega zmianie. Jeśli chcecie zmieszać piękny pudrowy kolor, zróbcie to z przytupem, połączcie go z żółcią lub błękitem. Zwolenniczkom delikatniejszyc połączeń proponuję niezrównaną biel. Pod spodem trochę pomysłów i inspiracji :)

Szykujcie się, bo już niedługo błękitne inspiracje ślubne :)


Zobacz również

0 komentarze