Sklep internetowy 7 Kwiatów! Zamów bukiet bez wychodzenia z domu

02:16:00

Z radością informujemy, że nasza kwiaciarnia otworzyła sklep internetowy: 


Znajdą w nim Państwo szeroki wybór bukietów i wiązanek na różne okazje, a także usługi związane z florystyką ślubną, kosze kwiatowo - delikatesowe, wieńce i wiązanki pogrzebowe, czy specjalne oferty dla firm (zielone miejsce pracy, ozdoba witryn).  

Zasady są proste: 
1. Żeby zakupić wybrany produkt/ usługę, wystarczy założyć konto w naszym sklepie.
2. Wybrać bukiet klikając w DODAJ i przechodząc dalej do formularza zamówienia.
3. Wszelkie uwagi dotyczące np. kolorów kwiatów mogą Państwo wpisywać w formularzu zamówienia w rubryce INFORMACJE DODATKOWE. W opisie produktów i usług zawsze informujemy o takiej możliwości.
4. Po wypełnieniu formularza zostaną Państwo przekierowani do płatności i to tyle :)
5. Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od wpłynięcia pieniędzy na konto, z możliwością ustalenia dokładnej daty nadania bukietu w przód.

Bukiety z kwiatów żywych rozwozimy na terenie Lublina i okolic. Inne produkty i usługi związane z florystyką ślubną, czy upominkami realizujemy na terenie całej Polski.

Sklep internetowy 7 Kwiatów to gwarancja najświeższych i najlepszych gatunkowo kwiatów. Oferowane przez nas kwiaty kupujemy tylko od sprawdzonych przez lata działalności ogrodników i dostawców z całego świata. Bukiety i kompozycje kwiatowe układane są przez florystów, z dodatkową dbałością o jakość oferowanych produktów.

Domeną Kwiaciarni internetowej jest dbałość o jak najlepszą jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta, dlatego jeśli mają Państwo jakieś pytania lub znajdą błędy w funkcjonowaniu sklepu, prosimy o informowaniu nas na adres mailowy: 7kwiatow@wp.pl.


Zobacz również

0 komentarze