Inspiracje: pomarańczowo - zielony ślub

02:20:00

Postanowiłam raz w tygodniu dodawać inspiracje ślubne związane z kolorystyką wesela. Każda panna młoda zastanawia się jak najlepiej dobrać kolor kwiatów, zaproszeń, upominków dla gości z wystrojem sali i kościoła czy z kwiatami na samochód. Piękne połączenie kolorystyczne tworzą barwy przeciwstawne, które dają mocne połączenia i akcenty jak np. purpurowy i niebieski, czy pomarańczowy i błękit. Taka kolorystyka polecana jest dla odważnych par nie bojących się odrobiny szaleństwa. Odpowiednio dobrane barwy do pory roku będą strzałem w dziesiątkę. Natomiast kolory stonowane, pastelowe i delikatne dadzą wrażenie wysublimowania i klasycznego piękna. Wystarczy poszukać odpowiednich tonacji i połączeń, żeby motyw przewodni wesela był niezapomniany,. 

Dziś zaproponuję Wam odcienie pomarańczy i zieleni, które tak na prawdę idealnie sprawdzą się jako motyw przewodni w każdej porze roku. Wiadomo, ze odcienie srebra i błękitu od razu skojarzą nam się z zimą, a czerwienie i żółcie z latem czy jesienią, dlatego właśnie zieleń jako odcień delikatny i stonowany będzie stanowiła doskonałe tło dla mocniejszego i żywszego oranżu przez cały rok. Na ślub latem warto dodać akcenty bieli lub żółci, natomiast na czas zimowy idealnie sprawdzi się brąz czy czerń. 
Jeśli chodzi o bukiet ślubny tutaj polecam stworzyć tło z zieleni dla pomarańczowych kwiatów takich jak kalie, lilie tygrysie czy gerbery. Z zielonych kwiatów polecam piękną hortensję czy barwione margerytki lub róże.
Pod spodem przedstawiam zdjęcia, takich motywów weselnych, które znalazłam w sieci:
Mam nadzieję, że znajdziecie inspiracje dla waszego ślubu i wesela. A już za parę dni szalone połączenie różu i fioletu!
Miłego dnia :)

Zobacz również

0 komentarze